تبلیغات
بیمه پارسیان نمایندگی 531400 - محاسبه حق بیمه ثالث خودروی شما

چه زیباست توكل به خداكردن ودرمیان طوفانها بااطمینان قلب پروازنمودن ودرعمق گردابهای خطرناك عاشقانه غوطه خوردنودرمعركه حیات وممات بی پروابه آغوش شهادت رفتن ودرقربانگاه عشق همه وجودخود رابه قربانی خدا دادن وازهمه چیز خود گذشتن وبه آزادی مطلق رسیدن.شهیدچمران


اگر به این رشته شغلی علاقه دارید. اگر در تهیه بیمه نامه خود دچار مشکل هستید و یا .....
با ما تماس بگیرید و یا ایمیل بدهید.
09196014624 باقری
09125243364 فخری
03115807020
parsian531400@gmail.com
محمد حسین باقری
کل بازدید:
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
بیمه اتومبیل چاپ فرستادن به ایمیلبا توجه به افزایش جمعیت ، گسترش شهرها و توسعه راههای ارتباطی ، وتعدد سفرهای درون شهری و برون شهری و نیاز به استفاده هر چه بیشتر از وسایل نقلیه و نقش ویژه ای که اتومبیل در زندگی روزمره ایفا میکند در کنار محاسن، موجب ازدیاد حوادث رانندگی و وارد آمدن خسارات سنگین جانی و مالی به دارندگان ، سرنشینان و اشخاص ثالث گردیده و مشكلات جدی را برای استفاده كنندگان از خودرو و زیان دیدگان از حوادث رانندگی به وجود آورده است.
بنابراین تهیه انواع پوشش های بیمه ای برای دارندگان وسایل نقلیه موتوری اجتناب ناپذیر میباشد. بیمه اتومبیل در دنیا از استقبال خاصی برخوردار است و جزء پر فروش ترین بیمه ها محسوب می گردد.
بطور كلی بیمه اتومبیل جبران كننده خسارتهای ناشی از حوادث رانندگی وارد به اتومبیل و نیز سرنشینان آن و اشخاص ثالث می باشد .
بیمه های اتومبیل به سه گروه تقسیم میشو ند:
 
1-    بیمه شخص ثالث : جبران خسارت وارده به اشخاص ثالث(افرادی كه از سوی بیمه گذار یا راننده مورد مخاطره قرار می گیرند.)شامل :
 
      خسارتهای مالی (خسارتهای وارد به افراد ثالث كه در تعهد شركت بیمه است.)
      خسارتهای جانی(خسارتهائی ناشی از آسیب بدنی افراد ثالث كه در تعهد شركت بیمه میباشد.)
 
2-    بیمه حوادث سرنشین : جبران خسارت وارده به سرنشینان اتومبیل مورد بیمه
3-    بیمه بدنه اتومبیل : جبران خسارات وارد به اتومبیل مورد بیمه .

بیمه شخص ثالث (بیمه مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی) :
بر اساس ماده یك قانون بیمه اجباری مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی در مقابل شخص ثالث ،كلیه دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی و انواع یدك و تریلر متصل به وسایل مزبور و قطارهای راه آهن اعم از اینكه اشخاص حقیقی یا حقوقی باشند ، مسئول جبران خسارات بدنی و مالی هستند كه در اثر حوادث وسایل نقلیه مزبور و یا محمولات آنها به اشخاص ثالث وارد شود و مكلفند مسئولیت خود را از این جهت نزد موسسات بیمه داخلی بیمه نمایند.
کلیه اشخاصی که دراثر حوادث وسایل نقلیه موتوری زمینی دچار زیانهای بدنی ویامالی می شوند . اعم ازاینکه داخل ویاخارج وسیله نقلیه مورد بیمه باشند ازجهت این بیمه نامه ( ثالث ) تلقی می شوند باستثنای اشخاص زیر:
1.    بیمه گذار ،مالک یاراننده وسیله نقلیه مشمول حادثه.
2.    کارکنان بیمه گذارمسئول حادثه حین کار وانجام وظیفه .
3.    همسر، پدر،مادر اولاد،اولاد اولاد واجداد تحت تکفل بیمه گذار درصورتی که سرنشین وسیله نقلیه راننده یابیمه گذار مسئول حادثه باشند.
بیمه شخص ثالث یكی از بیمه های مسئولیت است و با آنكه بیمه های بازرگانی عموماً اختیاری هستند اما بنا به قانون مصوب 26/9/1347 و برای هماهنگی با سیستمهای حمایتی در جهان ، این بیمه اجباری شد .
این بیمه نامه با تعهدات متفاوت برای جبران خسارتهای مالی و جانی صادر می‌شود لذا توصیه می‌گردد تعهدات این بیمه با در نظر گرفتن رشد و افزایش دیه در سالهای آتی خریداری گردد.

بیمه حوادث سرنشین :

سرنشین شخصی است كه در زمان حادثه داخل اتومبیل بیمه شده باشد ، اعم از اینكه اتومبیل در حال حركت باشد و یا در حال توقف . سرنشین وسیله نقلیه به معنی عام شامل راننده ، كمك راننده و مسافر وسیله نقلیه است .
                                              
این بیمه نامه به عنوان پوشش تكمیلی همراه بیمه نامه های شخص ثالث و مازاد ارائه می شود و بموجب آن ، راننده وآن دسته از سرنشینان وسیله نقلیه بیمه شده كه شخص ثالث محسوب نمی شوند و در اثر حوادث رانندگی مصدوم می شوند ، می توانند از پوشش مذكور استفاده كنند . براساس این بیمه نامه هزینه های پزشكی و غرامت فوت و نقص عضو سرنشینان وسیله نقلیه مشمول بیمه تا سقف مشخص شده در بیمه نامه ، دراثر حوادث قابل جبران است . همچنین چنانچه راننده وسیله نقلیه بیمه شده دراثر حادثه رانندگی محكوم به پرداخت دیه سرنشینان اتومبیل خود شود لیكن دیه متعلقه ایشان بیش از سقف تعهدات بیمه نامه شخص ثالث باشد ، مابه التفاوت آن با رعایت سقف و شرایط مربوطه از محل پوشش حوادث سرنشین جبران می شود .
بیمه نامه مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه زمینی ( شخص ثالث ) معمولاًٌ همراه بیمه حوادث سرنشین و راننده صادر می شود و علت آن هم همانطور كه ذكر شد ، پوشش بیمه ای استثنائات بیمه شخص ثالث توسط بیمه حوادث سرنشین است . در واقع با این بیمه نامه كلیه اشخاص ثالث و همچنین سرنشینان اتومبیل بیمه هستند .

 
استعلام حق بیمه اتومبیل - ثالث
 
 

به نظر شما مطالب وبلاگ و توضیحات آن چگونه است؟ لطفا ما را از نظرات خود محروم ننمایید.